Kim jesteśmy?

O nas

Acrofamily to grupa profesjonalnych sportowców i trenerów oferujących zajęcia z akrobatyki sportowej. Prowadzimy zajęcia indywidualne i grupowe na każdym poziomie zaawansowania. Organizujemy także kolonie pod znakiem wakeboardingu, wspinaczki, tańca. Nasze treningi to przede wszystkim ćwiczenia fizyczne ukierunkowane na naukę akrobacji, poprawę kondycji i zapobieganie wadom postawy.

Kadra

Trenerzy akrobatyki

Uczestnicy naszych zajęć znajdują się pod stałą opieką wykwalifikowanych profesjonalistów – sportowców, trenerów, absolwentów Akademii Wychowania Fizycznego

Patryk Jaworski

Założyciel i pomysłodawca AcroFamily. Wielokrotnie utytułowany zawodnik UTS „Akro-Bad", aktualny Mistrz Polski Seniorów w Akrobatyce Sportowej. Półfinalista Programu „Mam Talent”. Absolwent AWF Warszawa na kierunku managerskim.

Dominik Pamin

Były zawodnik UTS „Akro-Bad” który ma na swoim koncie wiele tytułów na arenie krajowej i międzynarodowej. Młody tata dwóch dziewczynek. Całe jego życie związane jest z akrobatyką, po zakończeniu kariery sportowej został trenerem i dzieli się swoją pasją z dziećmi, oraz młodzieżą.

Antoni Borodziuk

Akrobata cyrkowy od 4 lat. Swoją przygodę z saltami rozpoczął już wieku 14 lat. Współpracował m.in. z ALE Circus Dance Company, Teatrem Akt, Warszawskim Cyrkiem Magii i Ściemy oraz z Warszawską Sceną Variete. Od dwóch lat pracuje jako trener. Obecnie współpracuje również z warszawskim parkiem trampolin - Stacja Grawitacja.

Daniel Kłos

Zawodowy akrobata oraz trener akrobatyki sportowej. Charakteryzuje go ambicja i profesjonalizm. Punktualny, pracowity oraz wyrozumiały. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski oraz uczestnik zawodów miedzynarodowych w akrobatyce sportowej.

Arkadiusz Dudkiewicz

Absolwent AWF, trener snowboardu SITS, instruktor wakeboardingu i pływania. Jego całe życie związane jest ze sportem: od tańca przez taekwondo i boks, do pływania, wakeboardingu i snowboardu. W AcroFamily wykazuje się zmysłem zarządzania i organizacją półkolonii, oraz obozy, jak również jest koordynatorem zajęć.

Daniel Czajewski

Akrobata od 6-go roku życia. Wicemistrz Polski na Mistrzostwach Polski Seniorów w 2-kach męskich. Wicemistrz Polski na Mistrzostwach Polski Seniorów w 4-kach męskich. Trzecie miejsce na Międzynarodowym Turnieju w 4-ce męskiej. W wolnych chwilach jeździ na snowboardzie i deskorolce.

Zuzanna Rycerska

Akrobatka od ponad 18 lat. Była zawodniczka klubu UTS Akro-Bad. Trenerka akrobatyki sportowej od 6 lat.

Piotr Woźniak

Absolwent Wychowania Fizycznego na warszawskim AWF. Ukończył kursy z zakresu gimnastyki sportowej na wydziale sportowym Uniwersytetu w Porto. Hobbystycznie pasjonat ruchu w każdej formie, ale przede wszystkim parkour. Ma za sobą liczne pokazy, popisy kaskaderskie w filmach, reklamach, czy teledyskach.

Fakty o AcroFamily

0 Lat doświadczenia
0 Trenerów
0 Lokalizacji
0 Zadowolonych uczestników zajęć