PÓŁKOLONIE LETNIE - PRUSZKÓW, BRWINÓW, NADARZYN I OKOLICE

Smart Kids 2020 - logo

Wakacje! Niech dzieci poczują rozluźnienie po ciężkich miesiącach obostrzeń, spędzając aktywnie czas na świeżym powietrzu wśród rówieśników. Wszystko to zachowaniem najważniejszych zasad sanitarnych.

Specjalnie dla Waszych pociech i naszych podopiecznych przygotowaliśmy program zajęć edukacyjno- sportowych w czasie wakacji.

Nasz zespół trenerów dołoży wszelkich starań, aby czas ten był dla dzieci czymś niezwykłym, pełnym nowych doświadczeń, zabawy z rówieśnikami a efektem było zdobycie nowych umiejętności.

Zobacz jak wyglądały nasze półkolonie w zeszłym roku!

Sport i rekreacja!

Motywem przewodnim zajęć jest akrobatyka. Będziemy doskonalić umiejętności zdobyte podczas treningów w szkole jak również wprowadzać nowe, coraz to bardziej zaawansowane techniki. Do dyspozycji mamy nasze ścieżki air truck, materace, odskocznie, skrzynie i inne przyrządy treningowe.

Oprócz techniki, rozwijać będziemy zdolności motoryczne dzieci takie jak: siła, wytrzymałość i koordynacja. Zajęcia z akrobatyki odbywać się będą codziennie w wymiarze 2 godziny dziennie.

Wakeboard to sport który towarzyszy nam co roku i tu go również nie zabraknie! Jeden dzień poświęcimy na wyprawę do Wake Family w Brwinowie. Jest to centrum wakeboardu na Mazowszu, gdzie znajdziemy tory dla początkujących jak i dla pływających już na waku dzieciaków.

Miejscowi instruktorzy nauczą naszych małych sportowców jak wystartować, jak sterować deską i jak robić nawroty. Po takiej lekcji stają się samodzielnymi wakeboarderami :) Resztę dnia spędzimy nad wodą, pływając na deskach SUP oraz bawiąc się na plaży! Wszystko pod okiem ratownika i w kamizelkach wypornościowych.

Oprócz akrobatyki i wakeboardu, program zawiera szeroko pojęte gry i zabawy, realizowane na świeżym powietrzu oraz gry zespołowe.

Nauka poprzez zabawę

Popołudniowe zajęcia skupiać się będą na rozwijaniu wśród dzieci twórczego myślenia. Zaczynając od słownych gier integracyjnych, wzmacniających ich pewność siebie i swobodę wypowiedzi. Poprzez zajęcia plastyczne, na których poznają techniki rysunku, czy projekty graficzne.. Kończąc na zajęciach z programowania, tworzenia gier 2D czy druku trójwymiarowego. Nowością są zajęcia Mały Ogrodnik, na których dzieci samodzielnie sadzą rośliny.

Warsztaty Mały Ogrodnik - po ukończeniu tych zajęć, każde z dzieci dostanie do domu zasadzoną przez siebie roślinkę do pielęgnowania.

Warsztaty z plastyki i rysunku - Na tych zajęciach dzieci będą mogły rozwinąć swoją wyobraźnie, kreatywność i poprawią swoje zdolności manualne. Będą miały okazję zaznajomić się z podstawami rysunku architektonicznego. Ćwiczyć będą rysunek z wyobraźni, odwzorowanie martwej natury lub stworzą swój własny projekt wymarzonego pokoju.

Warsztaty TechInventor - polegać będą na projektowaniu modeli przestrzennych oraz przedstawia druk 3D jako formę nie tylko dobrej zabawy, jak również nauki. Podczas zajęć uczestnicy zobaczą jak działa drukarka oraz druk 3D. Będą mieli możliwość obsługi profesjonalnej drukarki przestrzennej. Każdy uczestnik otrzyma swoje wydrukowane projekty, dzięki którym pozna przebieg od projektu do realizacji - niczym prawdziwy inżynier.

Szczegóły organizacyjne

Terminy:
Turnus 1 22.06 - 26.06
Turnus 2 29.06 - 3.07
Turnus 3 6.07 - 10.07
Turnus 4 13.07 - 17.07
Turnus 5 20.07 - 24.07
Turnus 6 27.07 - 31.07
Turnus 7 3.08 - 7.08
Turnus 8 10.08 - 14.08
Turnus 9 17.08 - 21.08
Turnus 10 24.08 - 28.08

Wyżywienie: Zapewniamy całodzienne wyżywienie, 2 pełne posiłki + napoje ciepłe i gorące.

Ubezpieczenie: Każdy z uczestników, zostanie ubezpieczony na czas trwania zajęć NNW i KL

Transport: Dojazd na miejsce zajęć pozostaje po stronie rodziców.

Lokalizacja: Pruszków - ze względu na wyłączenie z działalności placówek oświatowych do 19.06, miejsce organizacji półkolonii potwierdzimy bliżej wakacji (gdy tylko pojawią się rekomendacje Ministra Zdrowia).

Cena: 699 PLN

Cena zawiera:

  • Codzienną opiekę wychowawców i trenerów
  • 2 ciepłe posiłki dziennie oraz napoje
  • Program zajęć z akrobatyki
  • Program zajęć z rysunku
  • Program zajęć z ogrodnictwa
  • Program zajęć TechInventor
  • Ubezpieczenie NNW na czas trwania zajęć
  • Pamiątkowy T-shirt

Cena NIE zawiera dojazdu na miejsce zajęć oraz opłaty za korzystanie z Wakeboardu (100 PLN)

Zapisy:

oraz
  • Wpłata zaliczki w wysokości 300zł na numer konta 88 1950 0001 2006 0044 4036 0001 ("AdBoard Arkadiusz Dudkiewicz") tytułem: półkolonie Smart Kids, [imię i nazwisko uczestnika]”

Organizator półkolonii zastrzega sobie prawo do odwołania turnusu lub przeniesienia rezerwacji na inny termin, w przypadku gdy nie uzbiera się minimalna liczba uczestników oraz zobowiązuje się do poinformowania o tym uczestników na tydzień przed planowanym rozpoczęciem turnusu.

Dokumenty do pobrania

Lista dokumentów przydatnych podczas zapisu uczestnika na półkolonie letnie Smart Kids 2020:

Karta kwalifikacyjna uczestnika
Oświadczenie zdrowotne
Umowa - lato 2020
Regulamin półkolonii Smart Kids 2020
Upoważnienie do odbioru dziecka
Instrukcja BHP

Kontakt

Wszelkie pytania w sprawie półkolonii Smart Kids 2020 prosimy kierować na poniższe dane kontaktowe:

(+48) 888-333-141 (Arek)
arek@acrofamily.pl